top of page

Teslimat Koşulları

Teslimat koşullarımız, sipariş verilen bölgeye göre ve menüye göre değişiklik gösterebilir. Detayları aşağıdan öğrenebilirsiniz.

Yardım için buradayız!

Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Thanks for submitting!

Kurye

Mesaj yoluyla da iletişime geçebilirsiniz.

Mesaj göndermek için aşağıdaki butonu kullanabilirsiniz.

TESLİMAT KOŞULLARI

Yurt İçi Teslimat


Yurt içi teslimat seçeneğini seçtiğiniz takdirde, Türkiye'nin tüm il, ilçe, mahalle ve köylerine sipariş verebilirsiniz. Standart kargo ücretimiz tüm mesafeler için geçerlidir. MNG Kargo ile anlaşmalı olarak gönderdiğimiz ürünler, 0-600 km mesafeye 1-4 iş günü içerisinde elinize ulaşmaktadır. 600 km üstünde mesafeye verilen siparişler için 4 gün ve üzeri iş günü içerisinde teslim edilmektedir.

Yerel Teslimat (Üsküdar İlçesi İçin)


İstanbul ili Üsküdar ilçesi için internet sitemizden verdiğiniz siparişlerde teslimat tarihi 1 gün olarak belirlenmiştir. Bunun sebebi siz sipariş verdiğiniz anda üretilmeye başlanan ürünleriniz, bekletilme ve pişirilme süresi hesaba katılarak ortalama 1 günün geçmesi gerekmektedir. Sipariş verdiğiniz günü seyreden bir sonraki gün siparişiniz kuryemize teslim edilir.

Yurt Dışı Teslimat


Yurt dışı teslimatlarda sipariş verildikten sonraki süreçler, kargo firmasının talimatlarına göre ilerler.

Online Yemek Uygulamaları İle Teslimat
Yemeksepeti, Getir Yemek, Trendyol Yemek, Migros Yemek ve GoFody uygulamalarıyla sipariş veren müşterilerimiz, teslimatı belirtilen yemek uygulamalarının kurye servisiyle teslim alırlar. Sayınlar Fırın, belirtilen yemek uygulamalarının teslimat politikasında talimat verme yetkisi yoktur.

Gel - Al İle Teslimat


Gel - Al teslimat seçeneğini seçen müşterilerimiz, siparişlerini verirler ve Üsküdar'da yer alan tezgahımızdan siparişlerini gelip alırlar. Ürünün hazırlanma süresi, sipariş verirken kullandığınız telefon numarası aranarak size gerekli bilgiler verilir.

bottom of page